جدیدترین کرم‌های دور چشم

کرم دور چشم آبرسان

پوست دور چشم بیش از هر قسمتی از پوست ما در معرض خشکی است. همچنین آثار خشکی دورچشم به صورت چروک‌های ریز برملا می‌شود. از این رو زدن کرم دورچشم آبرسان ضروری و مفید است. در زیر کرم‌های دورچشم آبرسان را مشاهده می‌کنید:

کرم دور چشم ضدچروک

زمانی که سن بالاتر از 30 سال می‌رود، رفته رفته آثار پیری پوست چشم آشکار می‌شود. یکی از بهترین راه‌ها برای جلوگیری از پیشرفت چروک‌ها و همچنین باز شدن چروک‌های قبلی استفاده از کرم‌های دورچشمی است که حاوی مواد قوی ضدپیری هستند همانند رتینول، ویتامین سی و … در زیر بهترین کرم‌های دورچشم ضد چروک را مشاهده می‌کنید:

کرم دور چشم ضدپف

پف دورچشم به دلیل تجمع بیش از حد مایع در پوست اطراف چشم اتفاق می افتد و استفاده از کرم‌های دورچشمی که این روند را معکوس کنند موثر است. در زیر کرم‌های دورچشم ضدپف را مشاهده می‌نمایید:

کرم دور چشم ضدتیرگی

تیرگی و حلقه سیاه اطراف چشم یکی از مشکلات رایج در بانوان و آقایان است. دلیل این امر می‌تواند باز شدن بیش از معمول مویرگ‌های زیر پوست باشد. برخی از کرم‌های دورچشمی که حاوی موادی چون کافیین هستند از این موضوع جلوگیری می‌کنند و باعث کمرنگ شدن حلقه‌های سیاه می‌شوند. در زیر بهترین کرم‌های دورچشم ضد سیاهی را مشاهده می‌کنید: