راهنمای عملی برای انتخاب کرم پودر؛ چگونه کرم پودرم را انتخاب کنم؟

انتخاب کرم پودر

راهنمای عملی برای انتخاب کرم پودر؛ چگونه کرم پودرم را انتخاب کنم؟

ما در این متن در مورد نحوه انتخاب کرم پودر مناسب برای پوست شما توضیح خواهیم داد.

آندرتون:

رنگ زیر سطح صورت شما که رنگ اصلی پوست شما را می‌سازد و انتخاب کرم پودر باید مطابق با آن انجام شود در غیر این صورت رنگ کرم بدرنگ و چند رنگ جلوه داده می‌شود. اگر آندرتون خود را بشناسید در خرید هر محصول آرایشی مهارت پیدا می‌کنید.

به طور کلی آندرتون پوست انسان به چهار دسته زیر تقسیم می‌شود:

  1. گرم
  2. سرد
  3. خنثی
  4. زیتونی
آندرتون

انواع آندرتون:

آندرتون
آندرتون

برای شناخت آندرتون دقیق خود چند تست جذاب در دنیا مطرح شده است که عبارتند از:

آندرتون- تست سوختگی

1- تست سوختیگی:

اگر از جمله افرادی هستین که وقتی در معرض نور آفتاب قرار می‌گیرید رنگ پوست شما تناژ گرم یا زیتونی دارید و اگر در نور آفتاب می‌سوزید و قرمز می‌شوید شما تناژ سرد دارید.

2- به رنگ موها و چشمهانتان نگاه کنید:

چشمانی با رنگ آبی و خاکستری و سبز با موهای بلوند و قهوه‌ای و مشکی تناژهای سرد دارند ولی چشمانی با رنگهای قهوه‌ای و کهربایی و فندقی با موهای بلوند توت فرنگی و قهوه‌ای و مشکی معمولا تناژ گرم دارند.

آندرتون-تست جواهرات

3-تست جواهرات:

افرادی با آندرتون گرم نمای زیبا‌تری با زیورآلات طلایی رنگ نسبت به زیورآلات نقره‌ای رنگ پیدا می‌کنند و به افراد با آندرتون سرد طلای سفید بیشتر می‌‎آید و اگر هر دو رنگ به شما می‌آید آندرتون شما خنثی است.

آندرتون- تست رگ شناسی

4- تست رگ شناسی:

به رگ‌های دست خود نگاه کنید. اگر رگ‌های دست شما سبز یا زیتونی می‌باشد آندرتون شما گرم است. اگر رگ‌ها به رنگ آبی یل بنفش است آندرتون شما سرد است.

جنس پوست خود را بشناسید:

هر کرم پودری لزوماً برای شما مناسب نسیت اگر بدون دقت به جنس پوستتان کرم پودر را انتخاب کنید ظاهر نهایی کرم کیکی شکل شده و به خوبی روی پوست ست نمی‌شود و یا باعث جوش و لکه می‌شود. اگر پوست چربی دارید باید کرم پودری را انتخاب کنید که پایه آبی داشته باشد و عاری از هرگونه چربی باشد. اگر پوست خشکی دارید کرم پودر شما باید حاوی مرطوب‌کننده باشد. اگر پوست حساسی دارید باید کرم پودر شما بدون عطر و مواد آلرژی‌زا باشد.